Állásajánlat részletei / jelentkezés

Csoportvezető - Vas vármegye

Vas megyei partnerünk részére keresünk CSOPORTVEZETŐ pozícióba azonnali kezdéssel munkavállalókat!

Munkavégzés helye: Vas vármegye
leader-2815528_960_720.png
QID0305 Csoportvezető Vas vármegye
Elvárások
  • Min. középfokú végzettség
  • Számítógépes alapismeretek
  • Jó műszaki érzék
  • Terhelhetőség, több műszak vállalása
  • Sorvezetői, csoportvezetői vagy műszakvezetői tapasztalat
Előnyök

  • Vas vármegyei lakhely (Jánosháza, Sárvár, Celldömölk, Pápa környéke)
Feladatok
  • Termelésben területen dolgozó munkavállalók irányítása
  • Árukészlet előkészítése, ellenőrzése
  • Vezetői és egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása
Juttatások
  • Versenyképes bér
  • Magas prémiumok
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Karrierlehetőség, állandó képzések
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Pályázat beadása

Önéletrajz feltöltése PDF vagy DOC formátumban. Kattintson (+) jelre, vagy húzza fölé a feltöltendő fájlt.
Munkavállalói regisztráció:
+36 70 428 3744, +36 30 284 2005 e-mail: job3@first-job.hu, cv9@first-job.hu