Állásajánlat részletei / jelentkezés

Karbantartó - Zala Vármegye

Megrendelőnk részére keresünk gyári karbantartókat országosan Nyugat-Dunántúlra albérlettámogatással, kiemelt bérezéssel.

Munkavégzés helye: Zala Vármegye
technical-6819562_960_720.png
6ER0530 Karbantartó Zala Vármegye
Elvárások
  • Legalább 0,5 éves gyártósori karbantartó tapasztalat
  • Műszaki végzettség: mechatronikai, automatizálási, elektronikai, villanyszerelési, autószerelési vagy  gépész, lakatos végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása (napi 8 órában)
Előnyök
  • PLC vagy SMT ismeret
  • Elektromos csavarhúzó, emelőgépkezelői ismeretek
  • Környékbeli lakhely (Zala Vármegye)
  • PC ismeret
Feladatok
  • Gyártósori karbantartás, javítás, tisztítás, preventív karbantartás
  • Automatizált gépsorok működtetése
  • Műszaki rajzok alapján a gépsoron hiba keresése és javítása
Juttatások
  • Kiemelt alapbér és pótlékok
  • Bónuszok, cafeteria
  • Bejárás támogatás, céges busz
  • Albérlet támogatás 2 évre  kizárólag 60 km-nél messzebbről érkezőknek
  • Kultúrált, modern vállalati környezet
  • Ingyenes vállalati képzések, karrier lehetőség
  • Határozatlan, hosszú távú munkaszerződés

Pályázat beadása

Önéletrajz feltöltése PDF vagy DOC formátumban. Kattintson (+) jelre, vagy húzza fölé a feltöltendő fájlt.
Munkavállalói regisztráció:
+36 70 428 3744, +36 30 284 2005 e-mail: job3@first-job.hu, cv9@first-job.hu