Állásajánlat részletei / jelentkezés

Karbantartó (elektromos) - Vas vármegye

Vas vármegyei partnerünkhöz keresünk Karbantartó kollegákat azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye: Vas vármegye
electrician-3531670_960_720.jpg
PHS0305 Karbantartó (elektromos) Vas vármegye
Elvárások
  • Szakmunkás (előny: villanyszerelés, gépészeti, karbantartói, mechanikus vagy elektronikai végzettség)
  • Gyári karbantartói tapasztalat (elektronikai vagy mechanikai területen)
  • Számítógépes alapismeretek
Előnyök

  • Vas vármegyei lakhely (Jánosháza, Sárvár, Celldömölk, Pápa környéke)
Feladatok
  • Karbantartási feladatok ellátása (elektromos)
  • Gépek üzemben tartása, esetleges hibák megszüntetése
  • Dokumentálás, számítógépes program használat
Juttatások
  • Kiemelt bérezés
  • Magas pótlékok
  • Prémiumok
  • Cafeteria
  • Bejárás térítés
  • Karrierlehetőség, állandó képzések
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, modern vállalati környezet

Pályázat beadása

Önéletrajz feltöltése PDF vagy DOC formátumban. Kattintson (+) jelre, vagy húzza fölé a feltöltendő fájlt.
Munkavállalói regisztráció:
+36 70 428 3744, +36 30 284 2005 e-mail: job3@first-job.hu, cv9@first-job.hu