Állásajánlat részletei / jelentkezés

HR Gyakornok - Zala Vármegye

Partnercégünk részére keresünk HR Gyakornoki pozícióba munkatársakat.

Munkavégzés helye: Zala Vármegye
LWO0526 HR Gyakornok Zala Vármegye
Elvárások
  • Aktív/passzív nappalis jogviszony, amennyiben még tanulmányait folytatja
  • Heti 40 óra ráérés
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Előnyök
  • Adminisztrációs, irodai területen szerzett tapasztalat
  • Gyors és gépírástudás
  • Jó szervezési- és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
Feladatok
  • HR Gyakornoki feladatok ellátása (toborzás-kiválasztási folyamatok)
  • Adminisztráció, asszisztencia
Juttatások
  • Kiemelt óradíj
  • Céges telefon
  • Ingyenes vállalati képzések
  • Bónusz/jutalom lehetőség
  • Csapatépítő rendezvények
  • Karrier lehetőség

Pályázat beadása

Önéletrajz feltöltése PDF vagy DOC formátumban. Kattintson (+) jelre, vagy húzza fölé a feltöltendő fájlt.
Munkavállalói regisztráció:
+36 70 428 3744, +36 30 284 2005 e-mail: job3@first-job.hu, cv9@first-job.hu